Зберігання парфумів — важлива справа. Правильні умови продовжують аромат та якість композиції. Рекомендуємо дізнатись більше про основні принципи правильного зберігання.
Звичайно ж, красиві флакони хочеться поставити на помітне місце. Однак така дія може зіпсувати улюблені аромати, особливо якщо на цю локацію потрапляють прямі сонячні промені. Запам’ятайте одне правило: чим темніше місце, тим краще будуть зберігатися парфуми. Саме тому більшість сучасних виробників, в тому числі й Amazing Aroma випускає свої парфуми у темних флаконах: вони дозволяють підтримувати довговічність ароматичної композиції.
Як і світло, тепло здатне руйнувати хімічні зв’язки. Пряме тепло може зіпсувати ароматичну композицію, а також деформувати флакон. Саме тому слід тримати парфуми подалі від радіаторів та інших джерел опалювання.
Важливо зберігати парфуми при сталій температурі, оскільки коливання різних температурних режимів може призвести до руйнації хімічної формули ароматичної композиції. Крім того, подібні зміни можуть спричинити окислення певних компонентів, що в кінцевому результаті стане причиною втрати інтенсивності або якості. Саме тому для довготривалого зберігання парфумів варто дотримуватись сталої температури, яка забезпечить незмінність складу аромату.
Розповсюдженою помилкою багатьох є зберігання парфумів у ванній кімнаті. Але насправді це робити не рекомендується, адже в цьому приміщенні переважає вологе середовище через значну концентрацію водяної пари. Вона може проникати безпосередньо у сам флакон, що призведе до розкладу ароматичних компонентів. Крім того, у ванній кімнаті нерідко спостерігається коливання температур, яке також може негативно вплинути на стабільність хімічних складників парфуму.
Дуже важливо максимально щільно закривати кришку флакона для того, щоб всередину нього не проникали вологість та повітря. Така дія дозволяє запобігти окисленню, зберегти інтенсивність аромату та забезпечить його довготривале зберігання.
Розповсюдженим міфом є те, що перед використанням парфумів треба добре збовтати флакон. Насправді не варто так чинити, адже це може призвести до порушення складу аромату, погіршення його якості та інтенсивності. Саме тому краще зробити парфюмерний ритуал максимально простим та не ускладнювати його подібними діями.
Щоб подовжити життя парфумам, варто підібрати оптимальне місце зберігання. Найкраще з такою задачею впорається прохолодна, темна та суха локація. Можна зберігати парфуми у шафі або ящику, на які не впливає пряме сонячне світло. Непогано підійде й шухляда комода або тумбочки.
Щоб аромат найкраще розкрився на вашій шкірі та правильно «зазвучав№, варто вміти правильно його наносити. Насправді в цьому немає нічого складного, адже найголовніше — дотримуватись основних правил.
Щоб нанести аромат, необхідно попередньо зволожити поверхню під нього. На сухому тілі запах швидко «вивітрюється» та зникає. Саме тому перед нанесенням парфуму, зволожте свою шкіру кремом або спеціальним молочком.
Доволі часто парфуми розпилюють не тільки на тіло, але й на одяг. Втім не слід забувати, що аромати насправді створені для взаємодії з хімічними речовинами вашого тіла. Саме тому рекомендується розпилювати парфуми на шкіру.
Щоб парфум найкраще розкрився та правильно зазвучав, його варто нанести на найтепліші ділянки тіла — точки пульсу. Саме тому найкраще звучатиме аромат на шиї, зап’ястях, за вушками й навіть за колінами. Також можна розпилювати парфуми на область ліктьових згинів.
Напевне, ви не раз зустрічали в інтернеті спосіб розпилювати аромат у повітря для того, щоб потім ввійти у так звану «хмарку». Насправді це просто марнотратство дорого продукту: адже парфуми розбризкуються у повітря, а значить мають мінімальний вплив на ваше тіло. Тим паче не слід забувати, що залишки ароматичної композиції можуть залишати плями на одязі, меблях, підлозі тощо.
Чимало людей роблять поширену помилку, наносячи аромат на зап’ястя та розтираючи їх між собою. Проте так робити не варто, адже це може зіпсувати його звучання. Річ у тім, що тертя може руйнувати молекули парфуму, змінювати його хімічний склад. Це впливає на інтенсивність та тривалість аромату. Натомість рекомендується розпилювати парфуми на шкіру та дозволити їм самостійно висохнути.
Надзвичайно важливо не «переборщити» з парфумами та чітко дозувати їхнє нанесення. Зазвичай вистачає 1-3 пшиків аромату для створення приємного шлейфу. Втім це залежить насамперед від концентрації парфуму.
Збираючись нанести аромат, розпилюйте його на відстані 15-20 см від шкіри. Такий підхід дозволяє більш рівномірно розпили парфуми та уникнути «перенавантаження».
Правильне збереження та нанесення парфумів — важлива практика для тих, хто цікавиться світом ароматів. Маємо надію, що матеріал стане у пригоді. В цілому, варто зберігати парфуми варто у шафі: це місце найкраще захищатиме улюблені флакони від сонця, високих температур та вологи. В жодному разі не слід забувати про збереження герметичності парфумів. Натомість варто додатково опанувати майстерність правильного нанесення аромату. Зволоження шкіри, нанесення на точки пульсації, а також дотримання правильної дистанції дозволять парфумам найкраще розкритися на вашому тілі.